Antep Fıstığı | Ürün Katalog Fotoğraf Çekimi | 4 K Video

Adını yetiştiği yöreden alan, Antep Fıstığı ürün katalog fotoğraf çekimlerimizden hazırladığımız slayt videomuzu izleyebilirsiniz.
Gaziantep ve civarında yetişen ve dalında çıtladıktan sonra toplandığı için, ‘Çıtlak’ olarak tanımlanan kabuklu ‘Antep Fıstığı’, fıstık değirmenlerinde özel olarak kabuklarından soyulduktan sonra, tuzlanıp, salamura ediliyor ve ardından kavrularak dünyanın dört bir yanında tüketiciye sunuluyor.

Sağlık açısından bir çok faydası olan ‘Antep Fıstığı’nı tüketiciye pazarlayan Gaziantep’in köklü şirketlerinden Vista Kuruyemiş’in, katalog çekimlerini gerçekleştirdik.

‘Çıtlak’ türünün yanısıra, renk ve tat olarak farklılık gösteren, ‘Boz İç‘, ‘Kırmızı İç’ ve ‘Merverdi İç’ olarak adlandırılan 3 ayrı fıstığın da ürün katalog fotoğraf çekimlerinde özel stylingler hazırlandı.

Klasik ahşap zeminlerin yanısıra ‘Bodrum Tera Sanat’ tarafından hazırlanan el yapımı seramiklerin zemin olarak kullanıldığı düzenlemelerde, doğallık ön planda tutuldu.

‘Boz iç Antep Fıstığı’ genellikle baklavalarda kullanılır. ‘Merverdi İç Antep Fıstığı’ helva, lokum, dondurma, çikolata ve pasta sektöründe kullanılırken, ‘Kırmızı İç Antep Fıstığı’da genellikle çikolata ve helva sektöründe kullanılmaktadır.