Casting Headshot Fotoğraf Çekimi

Kişisel Fotoğraf Çekimi | Kişiye Özel Fotoğraf Çekimi | Profi Stüdyo
Kişisel fotoğraf çekimi ve kişiye özel fotoğraf çekimi prodüksiyonlarımızı profesyonel çözümlerle gerçekleştiriyoruz.

Hayalini kurduğunuz oyunculuk yolculuğunda ilerlerken ve ya oyunculuğun ister en başında olun ister zirvesinde, cast ve headshot olarak adlandırılan fotoğraflar, ilk intiba misali, büyük önem taşımaktadırlar.

cast headshotCast ve headshot fotoğraflar öncelikli olarak en doğal halinizi yansıtırlar. Doğal halinizi yansıtan, sizi ifade eden fotoğrafların yanı sıra, oyunculukta ki yeteneklerinize göre, farklı karakterlerde ki bakışlarınız, mimikleriniz ve duygularınızı da gözler önüne seren  fotoğraflara ihtiyacınız olacaktır.

kisisel-fotograf-cekimiHer ajansın, castında sergileyeceği, belli bir tarz içerisinde sunduğu fotoğraflar vardır.

CAST FOTOĞRAF ÇEKİMİ
Ajanslar, beyaz, siyah veya gri bir fonda, sizi ön plana çıkaran stüdyo ortamında yapılacak çekimlerden fotoğraflar kullanırlar. Ajansın, WEB sitesinde yer alan fotoğrafların dışında, farklı kıyafetlerle çekilmiş, farklı karakterleri ön plana taşıyan, oyuncunun farklı özelliklerini de gösteren fotoğraflarla da, prodüksiyonlar için özel olarak hazırlanan sunumlar da gerçekleştirirler.

cast headshot before afterPlanlanan ve hayata geçirilmeye hazırlanan bir prodüksiyon için yapımcılar ajanslardan oyuncu isterler. Yönetmenlerin önlerine onlarca hatta yüzlerce fotoğraf gelir. İlk etapta bu fotoğraflar içinden seçimde bulunurlar. İşte bu ilk aşamayı geçmek için cast ve headshot olarak adlandırılan fotoğraflar ciddi anlamda belirleyicidirler.