Culha Hırdavat A.Ş. Endüstriyel Ürün Çekimleri

Endüstriyel Ürün Çekimi | Dekupe Ürün Çekimi
Endüstriyel ürün çekimi prodüksiyonlarımızı profesyonel çözümlerle gerçekleştiriyoruz.

Culha Hırdavat A.Ş.’nin Tomax markasıyla piyasaya sunduğu 500’e yakın endüstriyel ürün çekimlerini gerçekleştirdik.

endüstriyel

still life ürün before after

ÇEKİMİ YAPILAN ÜRÜN GRUPLARI
Matkap uçları
Bits uçlar
Panç grubu
Maket bıçağı grubuurun-fotograf-cekimi-banner
Hırdavat grubu
Makas grubu
Testere grubu
El aletleri grubu
Tabanca grubu
Marangoz grubu
Zımpara grubu
Fırça grubu
Kesici grubu
Kilit grubu
Eğe grubu
Mandren grubu
Bahçe grubu
Çelik dübel grubu
Bant grubu

CULHA HIRDAVAT A.Ş.
1968 yılında kurulan Culha Hırdavat A.Ş., başarılı geçmişiyle bu sektörde Türkiye’nin önde gelen firmaları arasında yer almakta ve ürün çeşitlerini, kalitesini sürekli arttırarak en iyi hizmeti sunmaya çalışıyor. Kurumsal yapısı, 30 kişilik uzman kadrosu, teknolojiye yaptığı yatırımları ve 500 adetten oluşan zengin ürün çeşitliliği ile konusunda Türkiye’nin lider firmalarından biridir.

İthal ettiği ve markasına sahip olduğu Tomax, Martin Craft, Worth, White Dove, Odeon ve Red markalı ürünlerin yanında, İzeltaş, Karbosan, Fisco, Esaş Eğe, Cerpa gibi sektörün köklü üreticilerinin ülkemizdeki en büyük bayiliklerinden birini yapmaktadır. Yurt içi ve yurt dışında birçok bölgeye hizmet vermekte olan Culha, İkitelli’de 2500 metrekarelik dağıtım merkezine sahiptir.

Kurulduğu ilk günden itibaren dürüstlük, sorumluluk, yaratıcılık, güvenilirlik, müşteri ve çalışan memnuniyeti ilkeleri ile müşterilerine daha uzun yıllar hizmet etmek hedefinde olan şirket, kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede sektöründe tanınmıştır.

Endüstriyel ürün çekimlerimize

bu linkten ulaşabilirsiniz.

endüstriyel ürün çekimi 12

endüstriyel

endüstriyel ürün çekimi 37

endüstriyel ürün çekimi 33

endüstriyel ürün çekimi 28

endüstriyel ürün çekimi 32

endüstriyel ürün çekimi 20

endüstriyel ürün çekimi 13

endüstriyel ürün çekimi 11

endüstriyel ürün çekimi 30

endüstriyel ürün çekimi 22

endüstriyel ürün çekimi 1

endüstriyel ürün çekimi 2

PROFESYONEL ÜRÜN FOTOĞRAFÇILIĞI
Ürün fotoğrafı çekimi, bilgi, tecrübe ve ekipman gerektirir. Bilgi, tecrübe ve ekipman bir araya geldiği zaman, doğru ürün fotoğrafı çekimi yapılabilir. Geniş ekipman yelpazesine sahip olan Profi Stüdyo olarak, ürün fotoğrafçılığı konusunda profesyonel çözümlerle müşterilerimize memnuniyet garantisi sunuyoruz.

Her ürünün aslını yansıtan, kalite ve işçilik konusunda anlatılacak bir hikayesi vardır. Kaliteli ürün fotoğrafı, özellikle e-ticaret sitelerinde satışları arttırmak için en etkili ve en doğru yollardan birisidir. Bu etkili yol bir çok teknik detayın bir araya getirilmesi ile başarılan kaliteli fotoğraflardan geçer. Biz bu detayları bir araya getirerek, ürününüzün hikayesini anlatmasını sağlıyoruz.

Günümüzde en başarılı online satış kanalları, eşsiz, yüksek kaliteli ürün fotoğrafları ile başarıya ulaşırlar. Dünyada yapılan araştırmalara göre, online satış sitelerinde, tüketicilerin %67’sinin ürün fotoğrafı kalitesine büyük önem verdikleri belirlenmiştir.

Eğer hedef kitleniz bu %67’yi kapsıyorsa, kaliteli fotoğraflarla tüketiciye ulaşmanız gerekir. Bunun yolu, doğru fotoğraftır. Doğru fotoğrafta ise renk kalibrasyonu, yüksek çözünürlük, detay, doğru tonlar, doğru ışık kullanımı gibi birbirinden önemli teknik detaylar gizlidir.

ÜRÜN FOTOĞRAFI ÇEKİMİ
Tüketici, e-ticaret üzerinden veya basılı katalogdan ürün seçiyorsa, satışı yapılan ürünü dokunarak inceleme imkanına sahip olamayacağı için, ürün fotoğrafının kalitesi ciddi anlamda önem taşır. Ürünün renginden dokusuna kadar tüm detaylarını karşı tarafa hissettirmek gerekir.

Ürün fotoğrafçılığında en önemli faktörlerden biri aydınlatmadır. Işık kullanımı, sonucu birebir olumlu ya da olumsuz etkiler. Doğru aydınlatma, ürünün gerçek görüntüsündeki ayrıntıları doğru yakalamayı sağlar. Aydınlatmanın yanı sıra renk yönetimi ve diğer teknik detayların ön planda tutulması gerekir. Yüksek çözünürlük, doğru tonlar, detaylar gibi teknik özellikler ürün fotoğrafı çekiminde bir araya geldiği zaman, kaliteli görseller elde edilir.

Doğru ürün fotoğraf çekimi için en önemli belirleyici özellik profesyonel fotoğraf çekimi yapılarak ürünü görsele doğru yansıtmaktan geçer.


İMAJ GÖRSELLER

Doğru hedef kitleyi yakalamak adına, sadece beyaz arka plan üzerinde ve ya dekupeli görsellerle değil, farklı zeminler üzerinde ve kalitesini ön plana çıkaran düzenlemelerle yapılan imaj çekimleriyle de, ürünün hikayesi gözler önüne serilir.

Biz bu detayları bir araya getirerek, ürününüzün hikayesini anlatmasını sağlıyoruz.
Yüksek çözünürlüklü, farklı baskı boyutlarında kullanabileceğiniz, renk kalibrasyonları yapılmış, detayları gözler önüne seren ürün fotoğraflarını müşterilerimize sunuyoruz.

YÜKSEK ÇÖZÜNÜRLÜK

Görsellerimiz yüksek çözünürlük ve boyutlara sahiptir. Görsellerimizi dilediğiniz baskı boyutlarında veya WEB mecralarında büyük boyutlarda, netlik, ton, detay kayıpları olmadan kullanabilirsiniz.

DOĞRU IŞIK KULLANIMI

Doğru aydınlatma, doğru ışık kullanımı ile sağlanır.
Doğru ışık kullanımı için, stüdyomuzda Profoto ışık sistemleri mevcuttur.

Tüm ekipmanlarımızı
https://erdemerol.com/ekipman/
bu linkten inceleyebilirsiniz.

Birlikte çalışmamız ve isteklerinizi gerçekleştirmemiz için tanışıp arzunuzu dinlememiz yeterli.