Endüstriyel Ürün Çekimi

Endüstriyel Ürün Çekimi | Dekupe Ürün Çekimi | Ürün Fotoğraf Çekimi
Endüstriyel ürün çekimi prodüksiyonlarımızı profesyonel çözümlerle gerçekleştiriyoruz.

Nedir endüstriyel ürün çekimi ve endüstriyel fotoğrafçılık? Gıda endüstrisi, makina imalatı endüstrisi, dokuma endüstrisi, demir-çelik endüstrisi, orman ürünleri endüstrisi şeklinde birçok başlık altında toplanabilir. Bu başlıklar altında toplanan ürünlerin fotoğraf çekimlerine ise “Endüstriyel Fotoğrafçılık” diyoruz.

endüstriyel

endüstriyel-fotoğrafPROFESYONEL ÜRÜN FOTOĞRAFÇILIĞI
Ürün fotoğrafı çekimi, bilgi, tecrübe ve ekipman gerektirir. Bilgi, tecrübe ve ekipman bir araya geldiği zaman, doğru ürün fotoğrafı çekimi yapılabilir. Geniş ekipman yelpazesine sahip olan Profi Stüdyo olarak, ürün fotoğrafçılığı konusunda profesyonel çözümlerle müşterilerimize memnuniyet garantisi sunuyoruz.

Her ürünün aslını yansıtan, kalite ve işçilik konusunda anlatılacak bir hikayesi vardır. Kaliteli ürün fotoğrafı, özellikle e-ticaret sitelerinde satışları arttırmak için en etkili ve en doğru yollardan birisidir. Bu etkili yol bir çok teknik detayın bir araya getirilmesi ile başarılan kaliteli fotoğraflardan geçer. Biz bu detayları bir araya getirerek, ürününüzün hikayesini anlatmasını sağlıyoruz.

still life ürün before afterurun-fotograf-cekimi-bannerGünümüzde en başarılı online satış kanalları, eşsiz, yüksek kaliteli ürün fotoğrafları ile başarıya ulaşırlar. Dünyada yapılan araştırmalara göre, online satış sitelerinde, tüketicilerin %67’sinin ürün fotoğrafı kalitesine büyük önem verdikleri belirlenmiştir.

Eğer hedef kitleniz bu %67’yi kapsıyorsa, kaliteli fotoğraflarla tüketiciye ulaşmanız gerekir. Bunun yolu, doğru fotoğraftır. Doğru fotoğrafta ise renk kalibrasyonu, yüksek çözünürlük, detay, doğru tonlar, doğru ışık kullanımı gibi birbirinden önemli teknik detaylar gizlidir.

ÜRÜN FOTOĞRAFI ÇEKİMİzehnder radyatör endüstriyel fotoğraf çekimi
Tüketici, e-ticaret üzerinden veya basılı katalogdan ürün seçiyorsa, satışı yapılan ürünü dokunarak inceleme imkanına sahip olamayacağı için, ürün fotoğrafının kalitesi ciddi anlamda önem taşır. Ürünün renginden dokusuna kadar tüm detaylarını karşı tarafa hissettirmek gerekir.

Ürün fotoğrafçılığında en önemli faktörlerden biri aydınlatmadır. Işık kullanımı, sonucu birebir olumlu ya da olumsuz etkiler. Doğru aydınlatma, ürünün gerçek görüntüsündeki ayrıntıları doğru yakalamayı sağlar. Aydınlatmanın yanı sıra renk yönetimi ve diğer teknik detayların ön planda tutulması gerekir. Yüksek çözünürlük, doğru tonlar, detaylar gibi teknik özellikler ürün fotoğrafı çekiminde bir araya geldiği zaman, kaliteli görseller elde edilir.

Doğru ürün fotoğraf çekimi için en önemli belirleyici özellik profesyonel fotoğraf çekimi yapılarak ürünü görsele doğru yansıtmaktan geçer.

İMAJ GÖRSELLER

Doğru hedef kitleyi yakalamak adına, sadece beyaz arka plan üzerinde ve ya dekupeli görsellerle değil, farklı zeminler üzerinde ve kalitesini ön plana çıkaran düzenlemelerle yapılan imaj çekimleriyle de, ürünün hikayesi gözler önüne serilir.

Biz bu detayları bir araya getirerek, ürününüzün hikayesini anlatmasını sağlıyoruz.
Yüksek çözünürlüklü, farklı baskı boyutlarında kullanabileceğiniz, renk kalibrasyonları yapılmış, detayları gözler önüne seren ürün fotoğraflarını müşterilerimize sunuyoruz.

fermuar 11YÜKSEK ÇÖZÜNÜRLÜK

Görsellerimiz yüksek çözünürlük ve boyutlara sahiptir. Görsellerimizi dilediğiniz baskı boyutlarında veya WEB mecralarında büyük boyutlarda, netlik, ton, detay kayıpları olmadan kullanabilirsiniz.

DOĞRU IŞIK KULLANIMI

Doğru aydınlatma, doğru ışık kullanımı ile sağlanır.
Doğru ışık kullanımı için, stüdyomuzda Profoto ışık sistemleri mevcuttur.

 

Birlikte çalışmamız ve isteklerinizi gerçekleştirmemiz için tanışıp arzunuzu dinlememiz yeterli.

still life endüstriyel sanayi teknik hırdavat ürün fotoğraf çekimi
Photo: Erdem Erol
still life endüstriyel sanayi teknik hırdavat ürün fotoğraf çekimi
Photo: Erdem Erol
ürün fotoğrafı çekimi_5
Photo: Erdem Erol
ürün fotoğrafı çekimi_14
Photo: Erdem Erol
zehnder radyatör fotoğraf çekimi
Photo: Erdem Erol
still life endüstriyel sanayi teknik hırdavat ürün fotoğraf çekimi
Photo: Erdem Erol
still life endüstriyel sanayi teknik hırdavat ürün fotoğraf çekimi
Photo: Erdem Erol