Güray Makina | Katalog Çekimi

Endüstriyel Ürün Çekimi | Dekupe Ürün Çekimi | Ürün Fotoğraf Çekimi
Endüstriyel ürün çekimi prodüksiyonlarımızı profesyonel çözümlerle gerçekleştiriyoruz.

Sıhhi tesisat ve ısıtma sistemleri pirinç bağlantı parçaları üretiminde sektörünün güvenilir ismi Güray Makina’nın katalog fotoğrafı çekimleri Profi Stüdyo’da yapıldı.

endüstriyel

Aylık 400 ton pirinç işleme kapasitesine sahip olan Güray Makina, PPR pirinç ek parçaları, PPR bağlantı parçaları, pirinç bağlantı parçaları, PEX bağlantı parçaları ve vanalar üretiyor.

Güray Makina’nın, dekupeli ürün çekimlerinin yanı sıra, yurt dışında katılacağı sektörel fuarlar ve katalogları için styling fotoğraf çekimlerini  gerçekleştirdik.

Sıhhi tesisat ve ısıtma sistemleri bağlantı parçalarını, hazırladığımız özel prodüksiyonla mücevher kalitesinde fotoğrafladık.

still life ürün before afterGüray Makina için gerçekleştirdiğimiz çekimlerle beraber diğer endüstriyel ürün fotoğrafı çekimlerini de görmek için aşağıdaki bağlantıyı tıklayın.
https://www.profistudyo.com/guray-makina-cekimleri

ürün fotoğrafı çekimi_12
Photo: Erdem Erol

GÜRAY MAKİNA
1974 yılında kurulan Güray Makina, 1992 yılında gelişiminin ikinci etabına geçmiştir. Şirket bu etapta ufkunu genişleterek tüm gücünü polyproplyene boru sistemleri için pirinç bağlantı parçaları üretimine aktarmıştır. Pazardaki talebin artışıyla birlikte Güray Makina, Türkiye’de sektörde lider üreticilerden biri haline gelmiştir. Gelişimin üçüncü etabında ise, Güray Makina Türkiye pazarında daha da güçlenerek, Avrupa ve Ortadoğu pazarlarındaki etkinliğini de arttırmıştır. 2005 yılı itibariyle Güray Makina tüm kaynaklarını başta Birleşik Arap Emirlikleri, Suudi Arabistan ve Mısır ile birlikte Avrupa, Asya ve Ortadoğu pazarlarına ihracata yönlendirmiştir. Aylık 400 ton pirinç işleme kapasitesi ve 40 yıllık tecrübesi ile Güray Makina günümüzde ‘Sıhhi Tesisat ve Isıtma Sistemleri’ için en güvenilir pirinç bağlantı parçaları üreticilerinden biri haline gelmiştir.

ürün fotoğrafı çekimi_9
Photo: Erdem Erol