Profesyonel Fotoğraf Çekimi | Ürün Çekimi

Profesyonel Fotoğraf Çekimi | Ürün Çekimi

Profesyonel Fotoğraf Çekimi | Ürün Çekimi | Profi Stüdyo

Her ürünün aslını yansıtan, kalite ve işçilik konusunda anlatılacak bir hikayesi vardır.

Günümüzde en başarılı online satış kanalları, eşsiz, yüksek kaliteli ürün çekimi ile başarıya ulaşırlar. Dünyada yapılan araştırmalara göre, online satış sitelerinde, tüketicilerin %67’sinin profesyonel ürün çekimi yapılarak elde edilen kaliteli fotoğraflara büyük önem verdikleri belirlenmiştir.

Ürünlerinizin algılanan değeri ve işletmenizin güvenilirliği çoğu zaman web tasarımınızın kalitesiyle değerlendirilir. Profesyonel anlamda kurgulanmış bir web sitesine sahip olmanın önemli bir kısmı aynı zamanda yüksek kaliteli ürün çekimi fotoğraflarına sahip olmaktan geçer. Ancak burada bahsettiğimiz sadece web sitesinin estetiği değildir. Web sitesini yüksek kaliteli ürün çekimi fotoğraflarıyla desteklemek gerekir.

Sadece beyaz arka plan üzerinde ve ya dekupe ürün çekimi görselleriyle değil, farklı zeminler üzerinde ve ürün çekimi kalitesini ön plana çıkaran düzenlemelerle yapılan imaj çekimleriyle de ürünün hikayesi gözler önüne serilir. Yüksek çözünürlüklü, farklı baskı boyutlarında kullanabileceğiniz, renk yönetimi yapılmış, detayları gözler önüne seren ürün çekimifotoğraflarını müşterilerimize sunuyoruz.

Fotoğrafçılıkta en önemli faktörlerden biri aydınlatmadır. Işık kullanımı, ürün çekimi sonucunu birebir olumlu ya da olumsuz etkiler. Ürün çekimi için en önemli unsur doğru aydınlatmadır ve ayrıntıları doğru yakalamayı sağlar. Ürün çekimi hassasiyet ve sabır ister. Renk yönetimi ve teknik detayların ürün çekimi fotoğrafçılığında ön planda tutulması gerekir. Yüksek çözünürlük, doğru ışık ve doğru renk gibi teknik özellikler ürün çekimi yapılan görselde bir araya geldiği zaman, kaliteli fotoğraflar elde edilir.

Profesyonel Fotoğraf Çekimi | Renk Yönetimi
Ürün Çekimi | Still Life Fotoğraf Çekimi | Ürün Fotoğrafı Çekimi

Popüler

Genel