Üstüne Alınma

Ürün Çekimi | Dekupe Ürün Çekimi | Ürün Fotoğraf Çekimi
Ürün çekimi prodüksiyonlarımızı profesyonel çözümlerle gerçekleştiriyoruz.

Yepyeni bir oyun… “Üstüne Alınma”… Yurt dışında milyonlarca satan benzerlerinden sonra Türkiye’de vitrine çıkan oyunun kutu tasarımı çekimleri Profi Stüdyo’da gerçekleştirildi.

still life ürün

Oyuncuların vereceği cevaplar üzerine kurgulanmış olan, her soruya herkesin vereceği cevaplar farklı olacağı için, doğrusu olmayan, eğlencesi, kahkahası bol olan bir kutu oyunu, “Üstüne Alınma”.

renk yonetimi

still life ürün fotoğraf çekimiÇok basit bir Oyun. Her turda bir oyuncu turkuaz karttan soruyu okur, diğer oyuncular ellerindeki en komik beyaz kartla yanıt verir. Oynadığınız diğer oyunların aksine, ne kadar garip ve absürt olursanız o kadar komikleşecek ve oyunu siz kazanacaksınız. Arkadaşlar arasında oynanan oyunlara yeni bir soluk getirecek oyun, yurtdışında milyonlar satan benzerlerinden sonra şimdi Türkiye’de. Oyun sanki hemen yanınızda sınırları devamlı zorlayan bir stand-up komedyeninin olması gibi çok matrak. Ailenizle, arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle her yerde oynanabilir. Tabi bu denemeler sonucunda oyun kartlarını okudukça gülmek ve eğlenmek garanti!

urun-fotograf-cekimi-bannerSektöre hızlı bir giriş yapan kutu oyunu, kış aylarının uzun gecelerinde oyuncularının vazgeçilmez fenomeni olacak.